Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Palička na mäso Profi Plus 25 cm

S paličkou na mäso z radu Profi Plus môžete spracovávať mäso ako profesionál - rezne, kotlety a steaky sú v okamihu pripravené. K mäsu môžete pri príprave pridať aj korenie, marinády a čerstvé bylinky. Robustná a kvalitne spracovaná, ale nie príliš ťažká palička na mäso je pohodlná v ruke a je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Rad Profi Plus ponúka sériu praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre naozaj každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačku z nehrdzavejúcej ocele a nepriľnavého plastu, zabránite tak poškodeniu svojho riadu. Tento profesionálny rad obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rukoväti môžu byť vždy po ruke. Skrátka varenie a servírovanie vo veľkom štýle. 

  • S praktickým okom pre uloženie na závesnej tyči s háčikmi. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1872946030
EAN 4000530562234
Značka WMF
Farba nerez
Výška (cm) 4.5
Rad Profi Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x palička na mäso
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 25
Priemer (cm) 3.8
Návrhár WMF Atelier (Peter Bäurle)