Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Panvica Permadur Element ø 24 cm

Či ste príležitostný kuchár alebo profesionál, toto je klasika medzi panvicami, ktorá nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. WMF ponúka veľa modelov pre každý pokrm a každú ingredienciu. Vyberte si medzi vysoko kvalitnou nehrdzavejúcou alebo viacvrstvovou panvicou, medzi keramickým povrchom extrémne odolným proti prehriatiu CeraDur alebo odolným nepriľnavým povrchom PermaDur, medzi rôznymi rozmermi a rôznymi tvarmi. Všetky panvice sú vybavené ergonomickou rukoväťou, takže sú v ruke pohodlné a dobre sa držia.

Varianty produktu

Popis produktu

Presvedčte sa každý deň znova: panvice z radu WMF PermaDur Element sú v kuchyni skutočne všestrannými nástrojmi. Odolný nepriľnavý povrch PermaDur z dielne WMF umožňuje všetko: od varenia s malým množstvom tuku a šetrného restovania až po intenzívne vyprážanie. S extra vysokými, veľkými panvicami bez problémov pripravíte pokrmy pre celú rodinu. Telo z vysoko kvalitného hliníka výborne vedie a uchováva teplo a zabezpečuje rovnomerné výsledky pečenia a varenia. Panvica sa vďaka svojej povrchovej úprave ľahko čistí.

  • Povrch PermaDur: niekoľkovrstvový materiál, vysoká nepriľnavosť povrchu a extrémna odolnosť proti poškriabaniu. Bez PFOA, podľa platných právnych predpisov. 
  • Dno TransTherm®: teplo prenáša rýchlo, dlho ho udrží a tým usporí energiu. 
  • Použitie: vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukčných. 
  • Materiál: hliník, nepriľnavý povrch PermaDur.
  • Čistenie: ručné umývanie. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 545244021
EAN 4000530709431
Značka WMF
Farba zelená
Rad PermaDur Element
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x panvica Ø 24 cm
Hlavný materiál hliník
Kompatibilita s indukčnou doskou vhodné aj na indukciu
Typ sporáka Vhodné pre keramické, plynové, elektrické a indukčné sporáky
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Doplnkový materiál plast
Priemer (cm) 24