Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Pekáč hlboký Profi Resist vel. L

Inovatívny dizajn sa stretáva s jedinečnými WMF technológiami: v novej kolekcii výrobkov pre pečenie. Zo sporáka do rúry a vzápätí na stôl. Alebo možno na gril? Vďaka materiálu FUSIONTEC, ktorý odolá až 450°C, to nie je žiadny problém. Modulárny systém novej kolekcie WMF Ovenware pozostáva z niekoľkých variácií pekáčov v prevedení FUSIONTEC a Profi Resist, servírovacích podstavcov a 2v1 pokrievok v rôznych veľkostiach. Sortiment dopĺňa 3v1 FUSIONTEC multifunkčný pekáč s držadlami, ktorý je inšpirovaný metódou prípravy teppanyaki. Slovo teppanyaki je odvodené od slova teppan (kovová platňa, na ktorej sa varí) a -yaki (grilované alebo vyprážané). Unikátny dizajn nastavuje nové štandardy pre servírovanie jedál a estetickú prezentáciu stola.

Varianty produktu

Popis produktu

Rad WMF Profi Resist kombinuje tie najlepšie vlastnosti riadu z nehrdzavejúcej ocele s nepriľnavým povrchom. Povrch má štruktúru včelieho plástu a materiál je trojvrstvový - hliníkové jadro, vnútorná nehrdzavejúca oceľ a extrémne odolná chrómová oceľ. Tento materiál rovnomerne distribuuje teplo a je vhodný pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukčných. 

  • Objem: 4.6 l (úžitkový), 5.3 l (až po okraj).
  • Nepriľnavý povrch chránený vyvýšenou štruktúrou z nehrdzavejúcej ocele v tvare včelieho plástu.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10, hliník, chrómová oceľ. 
  • Čistenie: ručné umývanie. 
  • Záruka: WMF poskytuje záruku 5 rokov.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1756296411
EAN 4000530716392
Značka WMF
Farba nerez, čierna
Rad WMF Ovenware
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x pekáč
Hlavný materiál 3vrstvový materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10, hliník, chrómová oceľ
Odolnosť voči teplu Teplotne odolné do 260°C
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Sekundárny materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Šírka (cm) 30
Výška (cm) 7
Dĺžka (cm) 39
Extra záruka 5 rokov
Kapacita (l) 4.6 | 5.3