Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Poháre na Latte Macchiato Barista 2ks

Sada sa skladá z dvoch pohárov s nápisom "Latte Macchiato". Otvorený dizajn zaisťuje, že mliečna pena zostáva pevná a vrstvy sú zdôraznené. Poháre sú vyrobené z vysoko kvalitného skla WMF a majú silné dno. To udrží perfektnú teplotu a zaručí, že môžete pohár držať, bez toho aby ste sa popálili.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

S kolekciou WMF Barista bude vaša prestávka na kávu štýlovým potešením. Pretože rovnako ako ku každému vínu existuje ten pravý pohár, Barista má pre každú kávovú špecialitu perfektnú šálku. Tvar, hrúbka materiálu, výška a priemer hrnčekov a pohárov Barista rozhodujú, aký nápoj pijete. Zatiaľ čo tenké, mierne rozšírené okraje šálok sú perfektné pre popíjanie mliečnej peny, silné dno predchádza zbytočnej strate tepla. Vaša káva tak udrží správnu teplotu dlhšie. Kanvička na smotanu a džbán na mliečnu penu majú rovnako výrazný, rozšírený tvar - avšak smerom dole.

  • Každý pohár pojme 265 ml a je 13 cm vysoký.
  • Materiál: sklo.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 954142040
EAN 4000530628619
Značka WMF
Rad Barista
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 2x pohár
Hlavný materiál sklo
Výška (cm) 13
Kapacita (l) 0.27
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Priemer (cm) 5
Návrhár Katja Falkenburger & Bettina Haller