Poháre na latte macchiato Kineo 2ks

Dvojstenné prevedenie udržuje vonkajšiu stranu pohára pri dokonalej teplote bez rizika popálenia prstov, zatiaľ čo nápoj zostane dlhšie horúci alebo studený. Vychutnajte si zážitok z pitia bez rukoväte, ktorý všetkým vašim obľúbeným nápojom dodá nádych štýlu: horúce nápoje ako latte macchiato, čaj, espresso lungo alebo horúca čokoláda a studené nápoje ako ľadový čaj, čerstvo vylisovaná šťava a mnoho ďalšieho. Vysoko kvalitné borosilikátové sklo je žiaruvzdorné a odolné proti poškriabaniu.

4 ks na sklade

21,90 € 18,25 € bez DPH
Ak si chcete kúpiť, budete presmerovaní na oficiálny eshop WMF na adrese HomeAndCook.sk.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Objavte kultúru stolovania v tej najlepšej kvalite: s doplnkami radu Kineo, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov z udržateľných zdrojov a v modernom vkusnom dizajne - pre ucelený rad so štýlovou estetikou, ktorá zapôsobí znova a znova.

  • Dvojstenný pohár: vysoko kvalitný dizajn ponúka pohár, ktorý je s horúcim nápojom na dotyk chladný a so studeným nápojom neutrálny, pričom nápoj vo vnútri udrží perfektnú teplotu dlhšie.
  • Bez nebezpečenstva popálenia: bezpečný a pohodlný úchop bez rizika popálenia prstov - pre príjemný zážitok z vychutnávania horúcich nápojov a elegantné pitie v celej svojej kráse.
  • Bez kondenzácie: vychutnajte si všetky svoje obľúbené studené nápoje v prevedení, ktoré zabraňuje kondenzácii vodnej pary na skle a nezanecháva nevzhľadné krúžky na stole alebo inom povrchu.
  • Vysoko kvalitné sklo: pre najlepší zážitok z pitia všetkých vašich obľúbených nápojov sú poháre vyrobené z borosilikátového skla.
  • Vhodné do umývačky: poháre je možné pre každodenné pohodlie umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0951732000
EAN 4000530712059
Značka WMF
Rad Kineo
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 2x pohár
Hlavný materiál sklo
Odolnosť voči teplu Tepelne odolné až do 120°C
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Výška (cm) 13
Kapacita (l) 0.27

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko