Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Poháre na Latte Macchiato WMF Coffee Time 4ks

Štýlový dizajn pri pití kávy? Áno! Spálené prsty? Nie, vďaka! So sadou pohárov WMF Coffee Time sa milovníci horúcich nápojov obídu bez keramiky a rukovätí. Poháre, vyrobené zo žiaruvzdorného WMF skla, s obzvlášť silným dnom a modernou celoplošnou štruktúrou včelieho plástu, sú v ruke veľmi pohodlné. V tejto puristickej sade pohárov zostávajú nápoje všetkého druhu nielen dlhšie teplé, ale tiež lepšie vyzerajú: Latte Macchiato predvedie pekné mramorovanie a ovocný čaj bohatú farbu.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Dizajnér Jan Christian Delfs je milovníkom kávy a čaju súčasne - o tom svedčia nádherne tvarované produkty, ktoré navrhol pre radu WMF CoffeeTime a Teatime. Materiály ako žiaruvzdorné sklo, nehrdzavejúca oceľ Cromargan® a vysoko kvalitný plast sú zárukou najvyššej kvality a najväčšieho pôžitku. V týchto radoch nájdete všetko potrebné na prípravu a servírovanie dobrého čaju a kávy. 

  • Poháre sú ideálne na long drinky, najrôznejšie koktaily alebo Latte Macchiato.
  • Každý pohár pojme 280 ml a je 14 cm vysoký.
  • Materiál: žiaruvzdorné sklo.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 948652040
EAN 4000530695956
Značka WMF
Rad WMF Coffee Time
Množstvo v balení (ks) 4
Obsah balenia 4x pohár
Hlavný materiál sklo
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Výška (cm) 14
Kapacita (l) 0.28