Pohárik na vajcia Mimoni

Kalíšok na vajcia v dizajne Mimoň je perfektným doplnkom každých raňajok. S drzým úsmevom zabezpečí, aby sa vajíčko nevyklopylo, keď ho budete lyžičkou konzumovať zo škrupiny. Ale najprv ho musíte rozbiť. Pomocou pohyblivého kladivka udrite do škrupiny a škrupinu ukladajte do viečka. Ďalšia praktická vychytávka: Mimoň drží v ruke lyžičku z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, takže si môžete svoje vajcia vychutnať ihneď.

1 ks na sklade

16,00 €16,99 € 13,33 € bez DPH
Ak si chcete kúpiť, budete presmerovaní na oficiálny eshop WMF na adrese HomeAndCook.sk.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Varianty produktu

Popis produktu

Bavte sa učením, ako používať nože, vidličky a lyžice - viac ako 130 rokov skúseností sa prejavilo aj v detskom sortimente príborov, ktoré svojimi okúzľujúcimi vzormi vytvoria úsmev na každej tvári. Každá 4-dielna sada príborov pozostáva z detského noža, lyžice, lyžičky a vidličky. Veľkosť príborov je prispôsobená malým detským rukám a motorickým zručnostiam dieťaťa. Nože (3+) majú vrúbkovanú hranu pre deti. Okraj lyžice má zaoblené hrany a vidličky majú krátke, tupé hroty. Všetky detské príbory WMF sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10, vďaka čomu majú mimoriadne dlhú životnosť. K dispozícii sú aj 6-dielne sady s porcelánovou miskou a tanierikom. Každý kus má veselý dizajn, je vhodný do umývačky, odolný voči potravinovým kyselinám a neutrálne v chuti.

  • Mimoni - známa a populárna globálna frančíza, v ktorej dizajne sa vyrába nespočet výrobkov pre deti vo veku od 3 do 9 rokov.
  • Vysoko kvalitné syntetické materiály: bez BPA a so starostlivo premysleným dizajnom. Dôraz je kladený na známej postavičke, ktorá zaručuje zábavné chvíle pri stolovaní.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

product_8700_0.jpg

product_8700_1.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1286226040
EAN 4000530708540
Značka WMF
Farba modrá, žltá
Rad Minions
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x pohárik na vajcia
Hlavný materiál plast
Sekundárny materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár Universal Studios

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko