Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Pohárik na vajcia Mimoni

Kalíšok na vajcia v dizajne Mimoň je perfektným doplnkom každých raňajok. S drzým úsmevom zabezpečí, aby sa vajíčko nevyklopylo, keď ho budete lyžičkou konzumovať zo škrupiny. Ale najprv ho musíte rozbiť. Pomocou pohyblivého kladivka udrite do škrupiny a škrupinu ukladajte do viečka. Ďalšia praktická vychytávka: Mimoň drží v ruke lyžičku z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, takže si môžete svoje vajcia vychutnať ihneď.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Bavte sa učením, ako používať nože, vidličky a lyžice - viac ako 130 rokov skúseností sa prejavilo aj v detskom sortimente príborov, ktoré svojimi okúzľujúcimi vzormi vytvoria úsmev na každej tvári. Každá 4-dielna sada príborov pozostáva z detského noža, lyžice, lyžičky a vidličky. Veľkosť príborov je prispôsobená malým detským rukám a motorickým zručnostiam dieťaťa. Nože (3+) majú vrúbkovanú hranu pre deti. Okraj lyžice má zaoblené hrany a vidličky majú krátke, tupé hroty. Všetky detské príbory WMF sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10, vďaka čomu majú mimoriadne dlhú životnosť. K dispozícii sú aj 6-dielne sady s porcelánovou miskou a tanierikom. Každý kus má veselý dizajn, je vhodný do umývačky, odolný voči potravinovým kyselinám a neutrálne v chuti.

  • Mimoni - známa a populárna globálna frančíza, v ktorej dizajne sa vyrába nespočet výrobkov pre deti vo veku od 3 do 9 rokov.
  • Vysoko kvalitné syntetické materiály: bez BPA a so starostlivo premysleným dizajnom. Dôraz je kladený na známej postavičke, ktorá zaručuje zábavné chvíle pri stolovaní.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1286226040
EAN 4000530708540
Značka WMF
Farba modrá, žltá
Rad Minions
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x pohárik na vajcia
Hlavný materiál plast
Sekundárny materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár Universal Studios