Pôžitok z grilovania s WMF.

Grilovanie je zavedenou súčasťou nášho voľného času a kultúry stolovania. Čo začalo prípravou pokrmov pomocou najjednoduchších nástrojov, sa vyvinulo v spoločný, všetkými milovaný pôžitok z varenia. Vitajte na krátkej ceste svetom grilovania s WMF.

Perfektná príprava

Po vybratí z obalu by malo byť mäso vždy opláchnuté pod studenou vodou a potom usušené papierovou utierkou. Týmto spôsobom odstránite všetky choroboplodné zárodky a väčšinu kyseliny mliečnej, čo môže niekedy pôsobiť nepríjemné kovové/kyslé aróma.

Podľa vašej chuti!

Nech máte radi steak akokoľvek, ak je správne spracovaný a pripravený, zachováva si svoju štruktúru a vôňu a - hlavne - zostáva šťavnatý!

image.png
image.png

Záruka skvelej chuti - Tipy a nápady

image.png

Vynikajúce grilovanie bez námahy

Jednoducho grilujte, kdekoľvek chcete, s kontaktným grilom WMF Profi Plus Perfection. Ešte nikdy to nebolo tak pohodlné a jednoduché.Aj keď nemáte balkón alebo záhradu, autentické grilovanie si nemusíte nechať ujsť - naopak: s kontaktným grilom WMF Profi Plus Perfection máte ešte viac možností. Jednoducho v manuálnom režime grilujte, čo chcete a ako chcete. Alebo grilujte pomocou veľmi presných automatických programov, ktoré sú ovládané senzorom a šité na mieru každému jedlu.

Large-04_1556_0011_506.jpg
image.png

Dozvedieť sa viac: Kontaktný gril WMF Profi Plus Perfection

Objavte recepty: Kniha receptov

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko