Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Servírovacie príbory na šalát Nuova 30 cm

Zamiešať, nabrať a servírovať: niet pochýb, že ku každému čerstvému šalátu patrí šikovný príbor. Tento pozostáva z dvoch lyžíc, z ktorých je jedna vybavená výrezom umožňujúcim odkvapkanie zálievky pri servírovaní. Dlhé rukoväte zaisťujú pohodlnú manipuláciu a zároveň zabraňujú skĺznutiu príborov do šalátu.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k ľahodnej kávy espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291416040
EAN 4000530669223
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 1x servírovacia lyžica, 1x servírovacia vidlička
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 30
Návrhár Jutta Keil