Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Príbory Corvo 66ks

Je samozrejmé, že je táto sada príborov určená pre veľké zhromaždenia. Sada pre dvanásť osôb sa skladá z vidličiek, nožov a lyžíc, ďalej z dezertných vidličiek, čajových lyžičiek a ďalšieho praktického príslušenstva. Patrí medzi ne dvojdielny šalátový server, servírovacie lyžice a vidlička, naberačka a lopatka na tortu. Vďaka svojej vynikajúcej kvalite bude trvalým atraktívnym spoločníkom.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Vľavo, vpravo, alebo ležiaci na chrbte? S inovatívnym WMF príborom Corvo môžete nôž položiť na akúkoľvek stranu. To je možné vďaka špeciálnemu dizajnu z dielne Köhler & Wilms. Ak nôž leží na ostrie čepele, jeho rukoväť sa opticky prispôsobí lyžičke a vidličke. Ak čepeľ leží v obvyklej polohe, rukoväť noža sa zdvihne. Je to zábavné, pretože s rovnakými príbory môžete zakaždým prestrieť inak v závislosti na tom, ako umiestnite nože. Všetky príbory sú úzke, matné a pohodlné v ruke. 

  • Vysoko kvalitné nože s vloženou kovanou čepeľou zaručujú dlhodobú ostrosť. 
  • Ergonomický dizajn pre najvyšší možný komfort - každý príbor je dokonale vyvážený pre pohodlnú manipuláciu. 
  • Cromargan protect® - inovatívne technológie pre trikrát tvrdší povrch príborov. Extrémne odolné proti poškriabaniu a opotrebovaniu. 
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1158006331
EAN 4000530687630
Značka WMF
Farba nerez
Rad Corvo
Množstvo v balení (ks) 66
Obsah balenia 12x lyžica, 12x vidlička, 12x nôž, 12x lyžička, 12x dezertná vidlička, 2x servírovacia lyžica, 1x šalátová vidlička, 1x servírovacia vidlička, 1x naberačka, 1x lopatka na tortu
Hlavný materiál Cromargan protect®
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár Köhler & Wilms
Cena za dizajn red dot award: product design 2012