Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Príbory Evoque 66ks

Je samozrejmé, že je táto sada príborov určená pre veľké zhromaždenia. Sada pre dvanásť osôb sa skladá z vidličiek, nožov a lyžíc, ďalej z dezertných vidličiek, čajových lyžičiek a ďalšieho praktického príslušenstva. Patrí medzi ne dvojdielny šalátový server, servírovacie lyžice a vidlička, naberačka a lopatka na tortu. Vďaka svojej vynikajúcej kvalite bude trvalým atraktívnym spoločníkom.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Ak máte radi čisté tvary, obľúbite si tieto príbory: Model Evoque je priamočiary, prechody sú harmonické. Nože s vloženou kovanou čepeľou sľubujú dlhotrvajúci ostrosť a dĺžka príbora sa hodí zvlášť dobre na veľké stoly. Kvalitný materiál a zaoblené hrany zaisťujú nielen príjemný pocit, ale harmonické proporcie poskytujú tiež dobrú rovnováhu. Obojstranne brúsená povrchová vrstva je matná a hladká ako hodváb. 

  • Ergonomický dizajn pre najvyšší možný komfort - každý príbor je dokonale vyvážený pre pohodlnú manipuláciu. 
  • Cromargan protect® - inovatívne technológie pre trikrát tvrdší povrch príborov. 
  • Extrémne odolné proti poškriabaniu a opotrebovaniu. Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1122006331
EAN 4000530687609
Značka WMF
Farba nerez
Rad Evoque
Množstvo v balení (ks) 66
Obsah balenia 12x lyžica, 12x vidlička, 12x nôž, 12x lyžička, 12x dezertná vidlička, 2x servírovacia lyžica, 1x šalátová vidlička, 1x servírovacia vidlička, 1x naberačka, 1x lopatka na tortu
Hlavný materiál Cromargan protect®
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár Daniel Eltner
Cena za dizajn red dot award product design 2015 honourable mention