Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Príbory Flame 60ks

Je samozrejmé, že je táto sada príborov určená pre veľké zhromaždenia. Sada pre dvanásť osôb sa skladá z vidličiek, nožov a lyžíc, ďalej z dezertných vidličiek a čajových lyžičiek. Vďaka svojej vynikajúcej kvalite bude trvalým atraktívnym spoločníkom.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

WMF príbor Flame vyzerá pomerne krehko. Samozrejme krehký nie je, ale jeho veľmi filigránsky a štíhly tvar okamžite upúta pozornosť. Ušľachtilé nože s kovanými a extra dlhými čepeľami zaisťujú pevné rezné vlastnosti. Príbor má nadpriemernú dĺžku a svojím elegantným tvarom je v ruke príjemne ľahký. Leštený a nenápadne elegantný, príbor Flame ozdobí akýkoľvek stôl. Vysoko leštené príbory majú monoblokové nože. 

  • Ergonomický dizajn pre najvyšší možný komfort - každý príbor je dokonale vyvážený pre pohodlnú manipuláciu. 
  • Cromargan protect® - inovatívne technológie pre trikrát tvrdší povrch príborov. Extrémne odolné proti poškriabaniu a opotrebovaniu. 
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1261009342
EAN 4000530695192
Značka WMF
Farba nerez
Rad Flame
Množstvo v balení (ks) 60
Obsah balenia 12x lyžica, 12x vidlička, 12x nôž, 12x lyžička, 12x dezertná vidlička
Hlavný materiál Cromargan protect®
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár Luca Casini