Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Príbory na ryby Nuova 12ks

Milovníci pokrmov z čerstvých morských plodov oceňujú príbory na ryby ako praktický a štýlový doplnok ku štandardným príborom. Na rozdiel od mäsa sa ryby nekrájajú, ale špeciálnym príborom porciujú na kúsky veľkosti sústa. Nôž na ryby sa používa na odstránenie rybích kostí. Vidlička na ryby je o niečo širšia ako stolová vidlička a má kratšie hroty - obe tieto vlastnosti uľahčujú konzumácii rýb.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k lahodnej káve espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291506046
EAN 4000530677037
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 12
Obsah balenia 6x vidlička, 6x nôž
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 19 | 21
Návrhár Jutta Keil