Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Sada hrncov Provence Plus 4ks

Kto rád a pravidelne varí, potrebuje pre vybavenie kuchyne rôzne hrnce. Vysoký hrniec je vhodný pre prípravu ingrediencií, ktoré potrebujú veľa vody, napr. cestoviny, zemiaky a zelenina. V sade sú aj menšie hrnce, ktoré sú vhodné na prípravu malých pokrmov a ohrievanie. Ak sa rozhodnete pre WMF hrnce, máte výhodu, pretože vďaka špičkovým materiálom a nadčasovému dizajnu spĺňajú požiadavky dnešnej modernej doby.

Popis produktu

Hrnce radu Provence Plus s priehľadnými pokrievkami sú ideálne pre energeticky úsporné varenie bez použitia veľkého množstva vody. Riad z Cromargan® má skvelé funkčné vlastnosti - nehrdzavejúca oceľ je robustná, odolná proti poškriabaniu, neutrálna v chuti, ľahko sa čistí a je vhodná pre umývanie v umývačke. Hrnce majú univerzálne dno TransTherm®, vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukčných. Ergonomicky navrhnuté rukoväte vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a v modernom dizajne skvele doplnia každú kuchyňu. Široký odlievací okraj zaisťuje presné odlievanie bez kvapkania.

  • Dno TransTherm®: teplo prenáša rýchlo, dlho ho udrží a tým usporí energiu.
  • Použitie: vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukčných.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0723046380
EAN 4000530650139
Značka WMF
Farba nerez
Rad Provence Plus
Množstvo v balení (ks) 4
Obsah balenia 1x nízky hrniec Ø 20 cm, 2x vysoký hrniec s pokrievkou Ø 16, 24 cm, 1x rajnica bez pokrievky
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Typ sporáka Vhodné pre keramické, plynové, elektrické a indukčné sporáky
Kompatibilita s indukčnou doskou vhodné aj na indukciu
Odolnosť voči teplu Tepelne odolné do 250°C bez veka alebo 180°C s vekom