Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Sada misiek Top Serve 2ks

Skladovacie misky WMF vám zaručí vysokú úroveň funkčnosti. Silikónové tesnenie vo veku zabezpečí počas skladovania potravín utesnenie nádob bez straty arómy. Vďaka nadčasovému a vysoko kvalitnému dizajnu sklenených misiek nie je nutné pokrmy premiestňovať na tanier, sú ihneď pripravené na podávanie.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Misky radu WMF Top Serve uchovávajú vaše potraviny bez straty arómy. Vďaka svojmu klasickému dizajnu je možné sklenené nádoby použiť aj na servírovanie. A čo je najlepšie, akékoľvek zvyšky môžu ísť po jedle rovno späť do chladničky. Jednoducho uzavrite nádoby zodpovedajúcimi vekami z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Vysoko kvalitné silikónové tesnenie utesní nádobu - hygienicky a vzduchotesne - ventil vytvorí mierne vákuum, ktoré zaručuje zachovanie arómy. Odkvapkávacia mriežka vnútri nádoby udržiava potraviny v suchu, takže zostanú dlhšie čerstvé a svieže. Nádoby a veka sú vhodné na použitie v chladničke a umývačke riadu, nepatrí však do mikrovlnnej rúry, rúry alebo mrazničky.

  • Ventil a silikónové tesnenie pre skladovanie pri zachovaní arómy. Potraviny zostanú dlhšie čerstvé.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10, silikón, sklo.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 654916020
EAN 4000530659934
Značka WMF
Farba nerez, modrá
Rad Top Serve
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 1x miska (ø 15 cm, 0.7 l), 1x miska (ø 18 cm, 1.25 l)
Kompatibilita s indukčnou doskou sklo
Sekundárny materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár WMF Atelier (Achim Bölstler)
Cena za dizajn iF design award iF Hannover 2001
Priemer (cm) 15 | 18
Kapacita (l) 0.7 | 1.25