Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Sada na servírovanie dezertov Nuova 13ks

Či už ide o krém alebo čokoládovú polevu, WMF lopatka na tortu hravo naporcuje akýkoľvek dezert a možno ju použiť aj na servírovanie. Menší člen rodiny vidličiek - dezertná vidlička má tri hroty. Skvele si s ňou vychutnáte torty, dezerty, koláče alebo napríklad sladké pečivo. Lyžička na kávu, tiež nazývaná ako čajová lyžička, je praktická a svojou veľkosťou vhodná pre šálky, hrnčeky alebo poháre. Používa sa pri miešaní nápojov, ale tiež pri konzumácii dezertov. Všetky príbory sú prakticky obsiahnuté v jednej sade.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k ľahodnej kávy espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne.

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291376040
EAN 4000530680754
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 13
Obsah balenia 1x lopatka na tortu, 6x dezertná vidlička, 6x lyžička na kávu/čaj
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 13.5 | 16 | 23
Návrhár Jutta Keil