Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Šálka ​​na Café au Lait Barista

Ak si chcete vychutnať kávu s mliekom typicky francúzskym spôsobom, použite šálku na Café au Lait. Veľká šálka má obzvlášť široký priemer, ktorý jej zaisťuje dostatok priestoru pre mliečnu penu. WMF šálka na Café au Lait je súčasťou kolekcie Barista a je vyrobená z jemného porcelánu. Materiál udrží teplo, ľahko sa čistí a je príjemný v ruke.

Varianty produktu

Popis produktu

S kolekciou WMF Barista bude vaša prestávka na kávu štýlovým potešením. Pretože rovnako ako ku každému vínu existuje ten pravý pohár, Barista má pre každú kávovú špecialitu perfektnú šálku. Tvar, hrúbka materiálu, výška a priemer hrnčekov a pohárov Barista rozhodujú, aký nápoj pijete. Zatiaľ čo tenké, mierne rozšírené okraje šálok sú perfektné pre popíjanie mliečnej peny, silné dno predchádza zbytočnej strate tepla. Vaša káva tak udrží správnu teplotu dlhšie. Kanvička na smotanu a džbán na mliečnu penu majú rovnako výrazný, rozšírený tvar - avšak smerom dole.

  • Materiál: porcelán.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 686249440
EAN 4000530689870
Značka WMF
Farba biela
Rad Barista
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 1x šálka, 1x podšálka
Hlavný materiál porcelán
Výška (cm) 7.5
Kapacita (l) 0.23
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Priemer (cm) 10