Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Šálka ​​na cappuccino Barista

Perfektná šálka pre dokonalý zážitok! Horúce mlieko a zamatová mliečna pena sú vylepšené dávkou espressa. Pretože je cappuccino menšie ako Café au Lait, vyžaduje menšiu šálku. Vyzerá obvykle širšia ako vyššia. Veľký priemer ponúka dostatok priestoru pre korunku napeneného mlieka a pena udrží svoju hodvábnu konzistenciu dlhšie. Ťažko existuje kávová špecialita, ktorá kladie podšálke tak veľký význam: nielen že zabraňuje vzniku škvŕn na stole, ale tiež dáva lyžici miesto na odpočinok a ponecháva priestor aj pre malý koláčik Amarettino. Vďaka tomu je cappuccino minimálne rovnako typicky talianske ako správna značka espressa.

Popis produktu

S kolekciou WMF Barista bude vaša prestávka na kávu štýlovým potešením. Pretože rovnako ako ku každému vínu existuje ten pravý pohár, Barista má pre každú kávovú špecialitu perfektnú šálku. Tvar, hrúbka materiálu, výška a priemer hrnčekov a pohárov Barista rozhodujú, aký nápoj pijete. Zatiaľ čo tenké, mierne rozšírené okraje šálok sú perfektné pre popíjanie mliečnej peny, silné dno predchádza zbytočnej strate tepla. Vaša káva tak udrží správnu teplotu dlhšie. Kanvička na smotanu a džbán na mliečnu penu majú rovnako výrazný, rozšírený tvar - avšak smerom dole.

  • Materiál: porcelán.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 686229440
EAN 4000530689856
Značka WMF
Farba biela
Rad Barista
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 1x šálka, 1x podšálka
Hlavný materiál porcelán
Výška (cm) 6
Kapacita (l) 0.15
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár Katja Falkenburger & Bettina Haller