Servírovacie vidličky Nuova 2ks

Špeciálna vidlička s dvoma výraznými hrotmi sa používa najmä na servírovanie údenín. Je ideálna pre napichovanie plátkov salámy, malých kúskov syra alebo rýb a ich kladenie na taniere. Okrem toho je tiež nevyhnutnou súčasťou servírovacích príborov v bufetoch: či už ide o carpaccio, hovädziu pečienku, parmskú šunku alebo lososa - praktický model možno nenápadne umiestniť na bočnú stranu taniera a mať ho tak vždy po ruke.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k ľahodnej kávy espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

servirovacie-vidlicky-nuova-2ks-www.wmfsk.sk-1.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291496042
EAN 4000530675279
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 1x šalátová vidlička, 1x servírovacia lyžica
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 25
Návrhár Jutta Keil

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko