Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Servírovacie vidličky Nuova 2ks

Špeciálna vidlička s dvoma výraznými hrotmi sa používa najmä na servírovanie údenín. Je ideálna pre napichovanie plátkov salámy, malých kúskov syra alebo rýb a ich kladenie na taniere. Okrem toho je tiež nevyhnutnou súčasťou servírovacích príborov v bufetoch: či už ide o carpaccio, hovädziu pečienku, parmskú šunku alebo lososa - praktický model možno nenápadne umiestniť na bočnú stranu taniera a mať ho tak vždy po ruke.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k ľahodnej kávy espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291496042
EAN 4000530675279
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 1x šalátová vidlička, 1x servírovacia lyžica
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 25
Návrhár Jutta Keil