Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Set na Latte Macchiato, poháre + lyžičky 6ks

Poháre na Latte Macchiato, ktoré sú nutnosťou pre každého fanúšika tohto nápoja. Príprava je veľmi jednoduchá: naplňte pohár horúcim mliekom s veľkým množstvom mliečnej peny, potom opatrne doplňte espresso a nemiešajte. Hotovo!

Popis produktu

Názov hovorí za všetko: WMF rad Clever & More ponúka malých a chytrých pomocníkov pre bar. Výrobky z tohto radu sú užitočné a majú moderný dizajn, napríklad vývrtky, lieviky na víno a uzávery na fľaše. Okrem toho obsahuje rad tiež vybrané poháre. Ich dizajn je elegantný a zosilnená dna zdôrazňujú, že sú poháre Clever & More určené na prípravu koktailov alebo iných miešaných nápojov.
 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu. Poháre zo skla.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0996269999
EAN 4000530630162
Značka WMF
Farba nerez
Rad Clever & More
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 6x pohár, 6x lyžička
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Sekundárny materiál sklo
Výška (cm) 15
Kapacita (l) 0.28