Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Set na šalát Taverno malý

S touto jednoduchou a elegantnou sadou na šalát, skladajúcou sa zo sklenenej misy a šalátových príborov, budete chcieť pripravovať a servírovať šalát znovu a znovu. Sada je univerzálna pre využitie aj pri ďalších radoch pokrmov, ako napr. cestovín a je k dispozícii v dvoch veľkostiach.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

To je ale šalát! Nielen zdravý, ale aj extra štýlový, pretože s radom WMF Taverno získava zelenina riad, ktorý si zaslúži. Vďaka elegantnej, priehľadnej sklenenej mise je aj obyčajný šalát hviezdou, doplnený napríklad chrumkavými paprikami, šťavnatými paradajkami a čerstvým ľadovým šalátom. Je samozrejmosťou, že je misa navrhnutá tak, aby mala dlhú životnosť, bola bez zápachu a chuťovo neutrálna. Misu, ktorá je vhodná pre každodenné použitie, doplňuje ušľachtilý leštený príbor vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Sada Taverno je k dispozícii v dvoch rôznych veľkostiach a svojím nadčasovým dizajnom dokonale dopĺňa kuchynské zariadenie všetkého druhu.

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu. Mísa je vyrobena zo skla.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 917622600
EAN 4000530696366
Značka WMF
Rad Taverno
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 1x sklenená misa Ø 23,5 cm, 2x šalátový príbor 25 cm
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Sekundárny materiál sklo
Dĺžka (cm) 25