Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Sitko na čaj/korenie Teatime

Čajové sitká WMF ponúkajú príležitosť pripraviť si svoj čaj v požadovanej porcii bez ohľadu na to, či je pre jedného, dvoch alebo štyroch ľudí. Chuť čaju určuje jeho odroda a správna príprava. V každej kultúre je čaj spájaný s relaxáciou a rovnováhou. S kolekciou Teatime môžete čaj štýlovo oslavovať aj doma. Vďaka modernému dizajnu a vysoko kvalitným materiálom bude Váš zážitok perfektný.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Dizajnér Jan Christian Delfs je milovníkom kávy a čaju súčasne - o tom svedčia nádherne tvarované produkty, ktoré navrhol pre radu WMF CoffeeTime a Teatime. Materiály ako žiaruvzdorné sklo, nehrdzavejúca oceľ Cromargan® a vysoko kvalitný plast sú zárukou najvyššej kvality a najväčšieho pôžitku. V týchto radoch nájdete všetko potrebné na prípravu a servírovanie dobrého čaju a kávy. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10, plast, silikón. 
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 636466040
EAN 4000530687173
Značka WMF
Farba nerez
Výška (cm) 13.4
Rad TeaTime
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x sitko na čaj/korenie
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Sekundárny materiál plast
Priemer (cm) 3.8
Návrhár Jan Christian Delfs