Soľnička/korenička Mimoni

Soľnička s koreničkou v dizajne Mimoň, ktoré sa ľahko plnia. Tancujú a kolíbajú sa na stole, ale nikdy nestratia rovnováhu a vždy sa vrátia do vzpriamenej pôvodnej polohy.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Varianty produktu

Popis produktu

Bavte sa učením, ako používať nože, vidličky a lyžice - viac ako 130 rokov skúseností sa prejavilo aj v detskom sortimente príborov, ktoré svojimi okúzľujúcimi vzormi vytvoria úsmev na každej tvári. Každá 4-dielna sada príborov pozostáva z detského noža, lyžice, lyžičky a vidličky. Veľkosť príborov je prispôsobená malým detským rukám a motorickým zručnostiam dieťaťa. Nože (3+) majú vrúbkovanú hranu pre deti. Okraj lyžice má zaoblené hrany a vidličky majú krátke, tupé hroty. Všetky detské príbory WMF sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10, vďaka čomu majú mimoriadne dlhú životnosť. K dispozícii sú aj 6-dielne sady s porcelánovou miskou a tanierikom. Každý kus má veselý dizajn, je vhodný do umývačky, odolný voči potravinovým kyselinám a neutrálne v chuti.

  • Mimoni - známa a populárna globálna frančíza, v ktorej dizajne sa vyrába nespočet výrobkov pre deti vo veku od 3 do 9 rokov.
  • Vysoko kvalitné syntetické materiály: bez BPA a so starostlivo premysleným dizajnom. Dôraz je kladený na známej postavičke, ktorá zaručuje zábavné chvíle pri stolovaní.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

product_8698_0.jpg

product_8698_1.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1286236040
EAN 4000530708557
Značka WMF
Farba modrá, žltá
Rad Minions
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 2x soľnička/korenička
Hlavný materiál plast
Návrhár Universal Studios
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko