Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Špikovací nôž Spitzenklasse Plus 12 cm

Podobný ako úžitkový nôž, ale s dlhšou čepeľou, to je špikovací nôž. S dlhou špicatou čepeľou ľahko vyrobíte hlboké vpichy do mäsa, ak chcete mäso preložiť slaninou alebo cesnakom. Rovnako ako väčšina typov nožov, je aj tento model veľmi univerzálny. Ľahko s ním môžete nakrájať tiež zeleninu, bylinky a ovocie. Vďaka špicatej čepeli je tiež vhodný na prípravu studených pokrmov - mnoho ingrediencií možno ľahko odobrať z lopáriku alebo vybrať z pohára a pomocou špičky noža vyložiť na tanier a servírovať.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Vysoko kvalitné čepele; rukoväte, ktoré akoby pre vás boli stvorené a bezkonkurenčný výber - kolekcia Spitzenklasse Plus je klasika medzi WMF nožmi. Nový svieži dizajn sa vyznačuje zaoblenými okrajmi rukovätí pre príjemnejšie uchopenie. Nitované rukoväte a bezšvové spracovanie zaručujú čistú, bezpečnú a spoľahlivú prácu. Sortiment tejto kolekcie je veľmi rozmanitý a ponúka nože pre každého kuchára a každú ingredienciu - od klasiky, akou je nôž šéfkuchára, nôž na zeleninu a viacúčelový nôž, až po Santoku a steakové nože. Príprava jedla ešte nikdy nebola tak zábavná! 

  • Celková dĺžka 22 cm, dĺžka čepele 12 cm. 
  • Materiál: kovaná čepeľ zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť vyrobená z vysoko kvalitného plastu. 
  • Technológia Performance Cut: kombinácia tradičných kováčskych procesov s najmodernejšou technológiou pre mimoriadne dlhotrvajúcu ostrosť. 
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť a dokonale vyvážená váha čepele a rukoväte pre pohodlnú manipuláciu. 
  • Čistenie noža: ručné umývanie. 
  • Vyrobené v Nemecku: nôž v prémiovej kvalite.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1895246032
EAN 4000530677822
Značka WMF
Farba nerez, čierna
Rad Spitzenklasse Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x špikovací nôž 12 cm
Hlavný materiál špeciálna kovaná oceľ
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko
Dĺžka (cm) 22