Špikovací nôž Spitzenklasse Plus 12 cm

Podobný ako úžitkový nôž, ale s dlhšou čepeľou, to je špikovací nôž. S dlhou špicatou čepeľou ľahko vyrobíte hlboké vpichy do mäsa, ak chcete mäso preložiť slaninou alebo cesnakom. Rovnako ako väčšina typov nožov, je aj tento model veľmi univerzálny. Ľahko s ním môžete nakrájať tiež zeleninu, bylinky a ovocie. Vďaka špicatej čepeli je tiež vhodný na prípravu studených pokrmov - mnoho ingrediencií možno ľahko odobrať z lopáriku alebo vybrať z pohára a pomocou špičky noža vyložiť na tanier a servírovať.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Vysoko kvalitné čepele; rukoväte, ktoré akoby pre vás boli stvorené a bezkonkurenčný výber - kolekcia Spitzenklasse Plus je klasika medzi WMF nožmi. Nový svieži dizajn sa vyznačuje zaoblenými okrajmi rukovätí pre príjemnejšie uchopenie. Nitované rukoväte a bezšvové spracovanie zaručujú čistú, bezpečnú a spoľahlivú prácu. Sortiment tejto kolekcie je veľmi rozmanitý a ponúka nože pre každého kuchára a každú ingredienciu - od klasiky, akou je nôž šéfkuchára, nôž na zeleninu a viacúčelový nôž, až po Santoku a steakové nože. Príprava jedla ešte nikdy nebola tak zábavná! 

  • Celková dĺžka 22 cm, dĺžka čepele 12 cm. 
  • Materiál: kovaná čepeľ zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť vyrobená z vysoko kvalitného plastu. 
  • Technológia Performance Cut: V tomto jedinečnom postupe podrobujeme čepele presne riadenému tepelnému spracovaniu, ktoré optimalizuje vnútornú štruktúru oceľovej čepele. Každá jednotlivá čepeľ je následne meraná laserom, aby sa určil perfektný uhol brúsenia, a potom je brúsená robotom, aby získala uhol s doteraz nedosiahnutou ostrosťou. To je WMF Performance Cut - pre vynikajúcu a dlhotrvajúcu ostrosť.
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť a dokonale vyvážená váha čepele a rukoväte pre pohodlnú manipuláciu. 
  • Čistenie noža: ručné umývanie. 
  • Vyrobené v Nemecku: nôž v prémiovej kvalite.

product_9517_0.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1895246032
EAN 4000530677822
Značka WMF
Farba nerez, čierna
Rad Spitzenklasse Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x špikovací nôž 12 cm
Hlavný materiál špeciálna kovaná oceľ
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko
Dĺžka (cm) 22

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko