Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Steakové príbory Ranch 12ks

Ideálna sada pre tých, ktorí milujú steak viac než čokoľvek iného. Steakový príbor zahŕňa nôž s ozubením a extrémne ostrou čepeľou vyrobenou z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je kovaná a tvrdená, čo jej zaisťuje dlhotrvajúcu dokonalú ostrosť. Vidličky majú mimoriadne dlhé hroty pre napichnutie silného kusa mäsa. Vonkajšou hranou je možné krájať pečené zemiaky alebo zeleninu. Steakové príbory WMF sú k dispozícii v dvoch kolekciách: nože a vidličky z radu Nuova sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a možno ich umývať v umývačke riadu. Nože a vidličky radu Ranch sú vyrobené v kombinácii nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a rukovätí z duba. Tieto špeciálne príbory sú k dispozícii ako 6- alebo 12dielna sada.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

  • Ergonomický dizajn pre najvyšší možný komfort - každý príbor je dokonale vyvážený pre pohodlnú manipuláciu. 
  • Materiál: kovaná čepeľ zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele, zaisťujúci dlhotrvajúci dokonalú ostrosť. Nitovaná rukoväť vyrobená z duba.
  • Čistenie: ručné umývanie. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1280636046
EAN 4000530666017
Značka WMF
Farba nerez
Rad Ranch
Množstvo v balení (ks) 12
Obsah balenia 6x steaková vidlička, 6x steakový nôž
Hlavný materiál špeciálna kovaná oceľ
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Sekundárny materiál dub
Dĺžka (cm) 24 | 21
Návrhár Köhler & Wilms