Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Steakové nože Kansas 6ks

Ideálna sada pre tých, ktorí milujú steak viac než čokoľvek iného. Steakový príbor zahŕňa nôž s ozubením a extrémne ostrou čepeľou vyrobenou z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je kovaná a tvrdená, čo jej zaisťuje dlhotrvajúcu dokonalú ostrosť. Vidličky majú mimoriadne dlhé hroty pre napichnutie silného kusa mäsa. Vonkajšou hranou je možné krájať pečené zemiaky alebo zeleninu. Steakové príbory WMF sú k dispozícii v dvoch kolekciách: nože a vidličky z radu Nuova sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a možno ich umývať v umývačke riadu. Nože a vidličky radu Ranch sú vyrobené v kombinácii nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a rukovätí z duba. Tieto špeciálne príbory sú k dispozícii ako 6- alebo 12dielna sada.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

So steakovými nožmi radu Kansas preukazuje WMF svoje odborné znalosti aj v oblasti konzumácie steakov. Čepele sú tenké, ostré a majú zúbkované ostrie, takže bude krájanie masívnych steakov skutočne hračka.
 
  • Materiál: špeciálna nehrdzavejúca oceľ. Rukoväť z vysoko kvalitného plastu.
  • Čistenie: ručné umývanie.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1283706096
EAN 4000530695871
Značka WMF
Farba nerez, čierna
Rad Kansas
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 6x steakový nôž
Hlavný materiál špeciálna nehrdzavejúca oceľ
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Dĺžka (cm) 25
Sekundárny materiál plast