Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Filetovací nôž Spitzenklasse Plus 17 cm

Platesa, pstruh alebo morský jazyk - filetovací nôž zbaví každú rybu kože a kostí a pripraví ju do tvaru filety. Vďaka pevnej a veľmi ostrej čepeli je tiež vhodný pre porciovanie mäsa, čepeľ preruší bez problémov aj vlákna. Filetovacie nože WMF sú vylepšené technológiou Performance Cut. Výsledok: extrémne ostré čepele s dlhou životnosťou.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Vysoko kvalitné čepele; rukoväte, ktoré akoby pre vás boli stvorené a bezkonkurenčný výber - kolekcia Spitzenklasse Plus je klasika medzi WMF nožmi. Nový svieži dizajn sa vyznačuje zaoblenými okrajmi rukovätí pre príjemnejšie uchopenie. Nitované rukoväte a bezšvové spracovanie zaručujú čistú, bezpečnú a spoľahlivú prácu. Sortiment tejto kolekcie je veľmi rozmanitý a ponúka nože pre každého kuchára a každú ingredienciu - od klasiky, akou je nôž šéfkuchára, nôž na zeleninu a viacúčelový nôž, až po Santoku a steakové nože. Príprava jedla ešte nikdy nebola tak zábavná! 

  • Celková dĺžka 27 cm, dĺžka čepele 17 cm.
  • Materiál: kovaná čepeľ zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť vyrobená z vysoko kvalitného plastu. 
  • Technológia Performance Cut: kombinácia tradičných kováčskych procesov s najmodernejšou technológiou pre mimoriadne dlhotrvajúcu ostrosť. 
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť a dokonale vyvážená váha čepele a rukoväte pre pohodlnú manipuláciu. 
  • Čistenie noža: ručné umývanie. 
  • Vyrobené v Nemecku: nôž v prémiovej kvalite. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1895936032
EAN 4000530678072
Značka WMF
Farba nerez, čierna
Rad Spitzenklasse Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x filetovací nôž 17 cm
Hlavný materiál špeciálna kovaná oceľ
Dĺžka čepele (cm) 17
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko
Dĺžka (cm) 27