Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Súprava kuchynských pomôcok Profi Plus 7ks

Profi Plus je rad viac ako 100 rôznych kuchynských pomôcok, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky profesionálnych kuchárov. Masívne vyhotovenie z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10 je odolné a vhodné na umývanie v umývačke riadu. Sofistikovaný a nadčasový dizajn vyzerá skvele v každej modernej kuchyni.

Varianty produktu

Popis produktu

Rad Profi Plus ponúka sériu praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre naozaj každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkou z nehrdzavejúcej ocele a nepriľnavého plastu, zabránite tak poškodeniu svojho riadu. Tento profesionálny rad obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rukoväti môžu byť vždy po ruke. Skrátka varenie a servírovanie vo veľkom štýle.

  • Sada obsahuje: držiak na utierky, naberačka, penovačka, obracačka, wok obracačka, šľahacia metla, škrabka.
  • S praktickým okom pre uloženie na závesnej tyči s háčikmi.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1876709990
EAN 4000530684172
Značka WMF
Farba nerez
Rad Profi Plus
Množstvo v balení (ks) 7
Obsah balenia 1x držiak na utierky, 1x naberačka, 1x penovačka, 1x obracačka, 1x wok obracačka, 1x šľahacia metla, 1x škrabka
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár WMF Atelier
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Výška (cm) 42.5