Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Set na šalát Taverno veľký

S touto jednoduchou a elegantnou sadou na šalát, skladajúcou sa zo sklenenej misy a šalátových príborov, budete chcieť pripravovať a servírovať šalát znovu a znovu. Sada je univerzálna pre využitie aj pri ďalších radoch pokrmov, ako napr. cestovín a je k dispozícii v dvoch veľkostiach.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

To je ale šalát! Nielen zdravý, ale aj extra štýlový, pretože s radom WMF Taverno získava zelenina riad, ktorý si zaslúži. Vďaka elegantnej, priehľadnej sklenenej mise je aj obyčajný šalát hviezdou, doplnený napríklad chrumkavými paprikami, šťavnatými paradajkami a čerstvým ľadovým šalátom. Je samozrejmosťou, že je misa navrhnutá tak, aby mala dlhú životnosť, bola bez zápachu a chuťovo neutrálna. Misu, ktorá je vhodná pre každodenné použitie, doplňuje ušľachtilý leštený príbor vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Sada Taverno je k dispozícii v dvoch rôznych veľkostiach a svojím nadčasovým dizajnom dokonale dopĺňa kuchynské zariadenie všetkého druhu. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, sklo. 
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 917642600
EAN 4000530696373
Značka WMF
Rad Taverno
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 1x sklenená misa Ø 30 cm, 1x šalátové príbory 30 cm
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Sekundárny materiál sklo
Dĺžka (cm) 30