Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Teplomer na steak

Dokonalé varenie: s WMF teplomerom na steak bude príprava chutných steakov hračka. Jednoducho vložte 13 centimetrov dlhý hrot z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® do stredu mäsa. Vďaka teplomeru budete presne vedieť, kedy je steak perfektne pripravený: "rare" - vnútri krvavý, "medium" - šťavnatý a v jadre ružový, "well" - prepečený. To ocenia najmä milovníci mäsa a profesionálni kuchári, ktorí nedajú na teplomer dopustiť ani pri grilovaní.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

S kuchynskými pomocníkmi pre meranie a váženie sa dokonale zameriate až na ten najmenší detail. Koľko je štipka? Štýlové kuchynské váhy zvážia presne každý gram. Ak si chcete ustrážiť pečenie koláča alebo varenie vajec, minútka pre vás bude ideálnym spoločníkom, alebo ideálna teplota vo vnútri mäsa - to všetko je možné vďaka žiaruvzdorným teplomerom. Varenie aj pečenie bude skrátka radosťou!

  • Teplomer je tepelne odolný až do 250 stupňov. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10. Vysoko kvalitné, tepelne odolné sklo. 
  • Čistenie: ručné umývanie. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 608676030
EAN 4000530668608
Značka WMF
Farba čierna
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x teplomer
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Odolnosť voči teplu Tepelne odolné do 250°C
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Dĺžka (cm) 14
Priemer (cm) 2.6