Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Termo izolačná kanvica Impulse nerez 1l

Termo izolačná kanvica radu WMF Impulse nadväzuje na pokračujúci trend lesklých kovových akcentov. Vo farbách nadčasovej nehrdzavejúcej ocele alebo elegantnej vintage medi a s pútavým puristickým dizajnom uhranie skutočne každého. Čo sa funkčnosti týka: vďaka automatickému uzatváraniu možno kanvicu bez námahy ovládať dotykom veka a vďaka kvalitnej sklenenej vložke udrží nápoj teplý alebo studený po dlhú dobu. Detaily vyrobené z vysoko kvalitného plastu, nehrdzavejúca oceľ Cromargan® a silikón robia kanvicu mimoriadne robustnú a zaisťujú jej dlhú životnosť.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Termo izolačné kanvice radu Impulse zaručujú, že nápoje zostanú teplé alebo studené - bez ohľadu na vonkajšiu teplotu. Kvalitné sklenené izolačné jadro udržiava kávu pri teplote vyššej ako 70°C, a to aj po 12-tich hodinách. Úplne nepriepustný automatický skrutkový uzáver zaisťuje odlievanie bez kvapkania. Ocenený dizajn kombinuje moderný vzhľad s trendy farbami a kovovými akcentmi.
 
  • ThermaPro: izolačná funkcia, ktorá udržuje nápoje teplé alebo studené až 24 hodín.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10, kvalitný plast, silikón, sklo.
  • Objem: 1.0 liter
  • Čistenie: ručné umývanie. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0690676040
EAN 4000530694904
Značka WMF
Rad Impulse
Farba nerez
Výška (cm) 28.5
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x termo izolačná kanvica
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Sekundárny materiál sklo
Návrhár Jan Christian Delfs
Kapacita (l) 1