Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Termohrnček Impulse meděný 0.35l

Teplý alebo chladný - ale vždy štýlový: taký je nápoj v termohrnčekoch WMF. Termohrnček bude užitočný nielen doma, ale aj na cestách a umožní tak mať svoju šálku teplej voňavej kávy či obľúbeného čaju stále po ruke. Inteligentné 360° otváranie zaistí pitie z akejkoľvek časti hrnčeka a súčasne minimalizuje riziko poliatia. WMF izolačné hrnčeky sú nutnosťou a súčasne štýloví spoločníci v každodennom živote.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Telefonovanie, čítanie, jedlo, pitie: pretože sme oveľa mobilnejší ako kedykoľvek predtým, stále častejšie vyhľadávame všetky naše obľúbené radosti i mimo domova - najmä kávu. A namiesto uspokojenia z papierových šálok ponúka WMF rad Impulse. Izolačné hrnčeky sú skvelou alternatívou k vychutnaniu obľúbeného nápoja kedykoľvek a kdekoľvek. Majú moderný dizajn a sú dostupné aj vo farbách nehrdzavejúcej ocele, medi a čiernej. 

  • Dvojstenné izolačné jadro udržuje nápoje teplé až 8 hodín a studené až 12 hodín.
  • Tesný uzáver zaisťuje dobré utesnenie aj na cestách. 360° otváranie umožňuje piť nápoj z akéhokoľvek bodu. Uzáver možno ľahko rozobrať a umyť. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10, kvalitný plast, silikón. 
  • Čistenie: ručné umývanie. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0690726600
EAN 4000530695901
Značka WMF
Farba meděná
Rad Impulse
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x termohrnček
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Sekundárny materiál plast
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Výška (cm) 22
Kapacita (l) 0.35
Návrhár Jan Christian Delfs
Priemer (cm) 7.4