Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Termoska Motion nerez 0.75l

Termosky radu Motion dvojstennou izolačnou vložkou z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, praktickými zapustenými úchytkami a integrovanou šálkou. Sú dostupné v objeme 0,75 litra a v elegantných farbách nerezu, matnej čiernej a vintage medenej.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Elegantný dizajn dopĺňa najvyššiu funkčnosť: termosky radu Motion zaisťujú dlhodobý pôžitok z pitia studených i teplých nápojov. Vďaka izolačnej vložke s dvojitou stenou, vyrobenej z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, zostávajú teplé až 12 hodín a studené až 24 hodín. Ideálne na dovolenku, výlety a šport. Šálka na pitie je pre maximálne pohodlie integrovaný. Prakticky zapustené úchytky zaisťujú bezpečné držanie a uzáver dobré utesnenie.
 
  • Vynikajúca izolácia vďaka kvalitnej dvojstennej izolačnej vložke vyrobená z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, nápoje tak zostávajú teplé až 12 hodín a studené až 24 hodín.
  • Čisté, elegantné línie termosky Motion sú perfektným doplnkom jej vynikajúcej funkčnosti.
  • Bezpečné držanie a pohodlná manipulácia vďaka praktickým úchytom.
  • Vstavaná šálka umožňuje štýlové pitie, najmä u horúcich nápojov.
  • Uzáver zaisťuje dobré utesnenie a možno ho ľahko rozobrať pre jednoduché čistenie.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0696196040
EAN 4000530705433
Značka WMF
Farba nerez
Rad Motion
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x termoska
Výška (cm) 27
Šírka (cm) 8.6
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan® 18/10
Kapacita (l) 0.75
Návrhár Ernst Köhler