Obrázek není k dispozici

Termoska na jedlo My2Go

Skvelý spôsob, ako si vychutnať obľúbené jedlá a dezerty na cestách: Termoska na jedlo WMF ponúka chutné jedlá, kamkoľvek vás život zavedie. Vychutnajte si chutné jedlá na cestách vždy pri dokonalej teplote s touto prvotriednou izolovanou termoskou na jedlo. Hlavná časť s objemom 300 ml udrží obsah studený až 12 hodín a horúci až 6 hodín vďaka vynikajúcej izolácii ThermaPro, zatiaľ čo časť s objemom 200 ml uchová suroviny čerstvé a chrumkavé - napríklad müsli do jogurtu alebo domáce krutóny do polievky.

Popis produktu

  • Izolácia ThermaPro: Objavte dokonalý dizajn pre všetky vaše jedlá na cestách s prvotriednou dvojstennou izoláciou ThermaPro (300 ml) s vynikajúcim výkonom, ktorá udrží jedlo studené 12 hodín a teplé 6 hodín.
  • Design odolný proti vytekaniu: Vychutnajte si svoje obľúbené jedlo na cestách - nech sa už vydáte kamkoľvek - vďaka uzáveru odolnému proti vytekaniu.
  • Oddelená časť: Horná časť (200 ml) uchováva suroviny a posýpky dokonale čerstvé a chrumkavé až do okamihu podávania - na raňajky v podobe chrumkavej müsli s mliekom, dezertov, ako je jogurt s ovocím alebo polievka s domácimi krutónmi.
  • Cromargan®: Vyrobené z odolného a elegantne brúseného materiálu Cromargan®: nehrdzavejúca oceľ 18/10 pre vynikajúcu odolnosť a hygienu, nehrdzavejúca, neutrálna chuť, odolnosť voči kyselinám, farebná stálosť a jednoduchá starostlivosť.
  • Možné umývať v umývačke: Dizajn vhodný do umývačky riadu pre jednoduché čistenie a dokonalú hygienu.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0605236030
EAN 4000530741080
Značka WMF
Farba nerez
Rad My2Go
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x termoska
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Priemer (cm) 9.5
Výška (cm) 14.5
Kapacita (l) 0.3 + 0.2
Sekundárny materiál plast

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko