Servírovacie kliešte univerzálne Nuova

Ako názov napovedá, univerzálne kliešte WMF sú univerzálnym servírovacom náčiním. Sú vyrobené z jedného kusu kovu a vďaka tomu sú rukoväti pružne spojené. Uľahčujú servírovanie šalátu, cestovín, rýb a zeleniny. Dajú sa použiť aj ako kliešte na grilovanie. Kliešte WMF s dĺžkou 25 centimetrov sú k dispozícii ako súčasť radu Nuova a vďaka svojmu elegantnému a nadčasovému dizajnu sa hodí ku každému stolu.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Varianty produktu

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky na ľahodnú kávu espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

product_9617_0.jpg

product_9617_1.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1297326040
EAN 4000530673749
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x servírovacie kliešte
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 25
Návrhár André Stocker

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko