Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Vareška Profi Plus

Jednoducho nepostrádateľné: varešky WMF sú vďaka silikónové časti obzvlášť vhodné pre miešanie v hrncoch a panviciach s nepriľnavým povrchom. Špeciálny tvar vám umožní dosiahnuť do všetkých častí kuchynského riadu - už žiadne hrudky v omáčke, polievke alebo pudingu.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Rad Profi Plus ponúka sériu praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre naozaj každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkou z nehrdzavejúcej ocele a nepriľnavého plastu, zabránite tak poškodeniu svojho riadu. Tento profesionálny rad obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rukoväti môžu byť vždy po ruke. Skrátka varenie a servírovanie vo veľkom štýle. 

  • S praktickým okom pre uloženie na závesnej tyči s háčikmi. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1873056030
EAN 4000530597311
Značka WMF
Farba nerez
Rad Profi Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x vareška
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 32
Sekundárny materiál plast
Výška (cm) 2
Návrhár WMF Atelier
Odolnosť voči teplu Tepelne odolné do 270°C