Viacúčelový nôž Chef's Edition Damasteel 10 cm

Tento nôž je naozaj hodný svojho mena - je malý, šikovný a všestranný. Využijete ho pri rôznych úkonoch, ako čistenie a krájanie ovocia a zeleniny, vrátane sekania byliniek. Jeho krátka špicatá čepeľ má silu - bez problémov zvládne nakrájať aj tvrdšie ingrediencie od mrkvy cez kvaku až po klobásu. Je skrátka multifunkčný a preto by nemal chýbať v žiadnej domácnosti.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Ikonický dizajn s hladkými prechodmi medzi čepeľou a podperou, bezšvíkové a hygienické, dokonale ergonomické a vyvážené pre maximálnu presnosť a bezpečnosť pri krájaní: také sú nože radu Chef's Edition Damasteel. Nôž bez hrán bezchybne padne do ruky a inšpiruje svojimi vynikajúcimi krájacími vlastnosťami vďaka technológii WMF Performance Cut a exkluzívnemu materiálu Damasteel®. Rad nožov pre nadšencov varenia, ktorí milujú dizajn. To je: Kvalita. Vyrobené v Nemecku.

  • Celková dĺžka 21 cm, dĺžka čepele 10 cm. 
  • Technológia Performance Cut: V tomto jedinečnom postupe podrobujeme čepele presne riadenému tepelnému spracovaniu, ktoré optimalizuje vnútornú štruktúru oceľovej čepele. Každá jednotlivá čepeľ je následne meraná laserom, aby sa určil perfektný uhol brúsenia, a potom je brúsená robotom, aby získala uhol s doteraz nedosiahnutou ostrosťou. To je WMF Performance Cut - pre vynikajúcu a dlhotrvajúcu ostrosť.
  • Exkluzívny Damasteel®: Ručne kovaný Damasteel spája niekoľko špeciálnych ocelí do jedinej oceľovej čepele skladajúcej sa zo 120 vrstiev. Výsledkom je mimoriadna odolnosť, trvalá ostrosť a nehrdzavejúca čepeľ odolná voči kyselinám.
  • Špeciálna ergonómia: Rukoväť je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10 a poskytuje profesionálne držanie vďaka extra hladkému a ergonomickému spojeniu medzi rukoväťou a čepeľou. To zaistí lepší smer a presnejšie krájanie.
  • Perfektná rovnováha: Krájanie a sekanie ako nikdy predtým, s masívnou kovanou oceľovou podperou zaisťujúcou v ruke dokonalé vyváženie hmotnosti pre výnimočný komfort a presnosť.
  • SIGNATURE obal: Prémiový jedinečný zážitok z rozbalenia, prémiový leták, hodnotná drevená darčeková krabička pre bezpečné skladovanie.
  • Čistenie noža: ručné umývanie. 
  • Vyrobené v Nemecku: nôž v prémiovej kvalite.

noz-na-maso-chef-s-edition-damasteel-20-cm-copy-www.wmfsk.sk-1.jpg

noz-na-maso-chef-s-edition-damasteel-20-cm-copy-www.wmfsk.sk-2.jpg

noz-na-maso-chef-s-edition-damasteel-20-cm-copy-www.wmfsk.sk-3.jpg

noz-na-maso-chef-s-edition-damasteel-20-cm-copy-www.wmfsk.sk-4.jpg

noz-na-maso-chef-s-edition-damasteel-20-cm-copy-www.wmfsk.sk-5.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1882059998
EAN 4000530730336
Značka WMF
Farba nerez
Rad Chef's Edition Damasteel
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x viacúčelový nôž 10 cm
Hlavný materiál špeciálna kovaná oceľ Damasteel®
Dĺžka (cm) 21
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko