Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Vidlička na mäso Profi Plus

Vidlička na mäso je užitočná kuchynská pomôcka pre všetkých, ktorí majú radi varenie alebo pečenie veľkého množstva mäsa. Vidličky na mäso sa vyznačujú dlhými tenkými hrotmi, ktoré sú navrhnuté tak, aby ľahko prenikli mäsom, ale bez straty šťavy. Vidličky tak môžu byť použité pre ľahké otáčanie alebo premiestňovanie mäsa na prskající panvici alebo na kontrolu, či je mäso správne upečené. Pri krájaní pečienky drží dlhé hroty mäso pevne, takže sa ho nemusíte dotýkať.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Rad Profi Plus ponúka sériu praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre naozaj každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkou z nehrdzavejúcej ocele a nepriľnavého plastu, zabránite tak poškodeniu svojho riadu. Tento profesionálny rad obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rukoväti môžu byť vždy po ruke. Skrátka varenie a servírovanie vo veľkom štýle. 

  • S praktickým okom pre uloženie na závesnej tyči s háčikmi. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10. 
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1871066030
EAN 4000530534934
Značka WMF
Farba nerez
Rad Profi Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x vidlička na mäso
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 32
Návrhár WMF Atelier (Peter Bäurle)