Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Parná vložka Function 4 Ø 20 cm

S parnou vložkou sa zelenina pripravuje rýchlo, ľahko as minimálnym množstvom tuku. Na rozdiel od klasického varenia, varenie v pare pomáha udržiavať dôležité živiny.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Tento rad kuchynského riadu bol vytvorený v spolupráci s dizajnovou agentúrou NOA Aachen, zatiaľ čo inšpirácia pre pokrievky vzišla z prehrávača Apple iPod. Pokrievky sú vyrobené z kombinácie nehrdzavejúcej ocele 18/10 Cromargan® a disponujú praktickou funkciou kontrolovaného zlievania bez použitia sitka. Symboly vyznačené na vrchu pokrievky napovedajú, do akej polohy pokrievku umiestniť pre varenie s malým množstvom vody, pre zlievanie zemiakov, cestovín, ryže alebo pre rýchle vyliatie obsahu. Hrnce radu Function 4 sú tiež vybavené širokými zahnutými okrajmi pre ľahké vylievanie. TransTherm® dno je vhodné aj pre indukciu, teplo zo sporáka prenáša rýchlo a dlho ho udrží. 

  • Použitie: vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukčných. 
  • Čistenie hrnca: umývateľné v umývačke. 
  • Vyrobené v Nemecku: hrniec v prémiovej kvalite. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 766206380
EAN 4000530629975
Značka WMF
Farba nerez
Výška (cm) 12
Rad Function 4
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x parná vložka Ø 20 cm
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Priemer (cm) 20
Návrhár NOA Design
Cena za dizajn Design Plus Messe Frankfurt 2009, iF design award iF Hannover 2009, Nominierung für den DP3D 2008, red dot award Design Zentrum NRW 2008