Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Sada hrncov Function 4, limitovaná edícia čierná 5ks

Kto rád a pravidelne varí, potrebuje pre vybavenie kuchyne rôzne hrnce. Vysoký hrniec je vhodný pre prípravu ingrediencií, ktoré potrebujú veľa vody, napr. cestoviny, zemiaky a zelenina. Rajnica je kombináciou panvice a hrnca, ale okraj je nižšií ako u klasického hrnca, tým pádom sa tekutina rýchlejšie odparuje a môžete pokrmy ľahšie obracať. Je tiež vhodná pre rýchle zahriatie malých jedál, mlieka a polievok. V tejto limitovanej sade je navyše parná vložka.

Popis produktu

Tento rad kuchynského riadu bol vytvorený v spolupráci s dizajnovou agentúrou NOA Aachen, zatiaľ čo inšpirácia pre pokrievky vzišla z prehrávača Apple iPod. Pokrievky sú vyrobené z kombinácie nehrdzavejúcej ocele 18/10 Cromargan® a disponujú praktickou funkciou kontrolovaného zlievania bez použitia sitka. Symboly vyznačené na vrchu pokrievky napovedajú, do akej polohy pokrievku umiestniť pre varenie s malým množstvom vody, pre zlievanie zemiakov, cestovín, ryže alebo pre rýchle vyliatie obsahu. Hrnce radu Function 4 sú tiež vybavené širokými zahnutými okrajmi pre ľahké vylievanie. TransTherm® dno je vhodné aj pre indukciu, teplo zo sporáka prenáša rýchlo a dlho ho udrží.

  • Použitie: vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukčných. 
  • Čistenie hrnca: umývateľné v umývačke. 
  • Vyrobené v Nemecku: hrniec v prémiovej kvalite. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 761056380
EAN 4000530701497
Značka WMF
Rad Function 4
Množstvo v balení (ks) 5
Obsah balenia 1x hrniec s vekom 20 cm, 1x hrniec s vekom 16 cm, 1x hrniec s vekom 20 cm, 1x hrniec s vekom 24 cm, 1x parná vložka
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan® 18/10
Kompatibilita s indukčnou doskou vhodné aj na indukciu
Typ sporáka Vhodné pre keramické, plynové, elektrické a indukčné sporáky
Odolnosť voči teplu Tepelne odolné do 250°C bez veka alebo 180°C s vekom
Sekundárny materiál silikón
Vyrobené v Nemecko
Teplotná odolnosť žiaruvzdorné
Návrhár NOA Design