Nôž Santoku Ultimate Black 18,5 cm

Santoku nôž Ultimate Black predstavuje kombináciu večnej ostrosti, mimoriadnej ergonómie a čistej elegancie a je skutočnou inováciou na poli krájania. Tento nevyhnutný kuchynský pomocník je ideálny na krájanie mnohých surovín na tenké plátky, napríklad mäsa, morských plodov, syra, ovocia a zeleniny. Objavte s nožmi Ultimate Black od WMF to najkvalitnejšie krájanie. Tento rad nožov bol vyrobený podľa najvyšších noriem kvality a je kovaný ručne v nemeckom Hayingene. Vyznačuje sa našou exkluzívnou technológiou WMF Diamond Cut pre celoživotnú ostrosť bez nutnosti brúsenia.* Každý nôž je tiež vybavený špeciálnou podperou na ochranu prstov a má dokonale vyváženú konštrukciu, vďaka ktorej bude krájanie každý deň hračka.

2 ks na sklade

274,40 €279,99 € 228,67 € bez DPH
Ak si chcete kúpiť, budete presmerovaní na oficiálny eshop WMF na adrese HomeAndCook.sk.

Popis produktu

  • Neobmedzená ostrosť: Naša exkluzívna technológia WMF Diamond Cut kombinuje optimalizovaný inovatívny proces kalenia, precízne laserom riadené robotické ostrenie, špeciálny uhol rezu a ochranný uhlíkový povrch, aby vznikol nôž, ktorý nebude treba nikdy brúsiť.*
  • Bezpečná ochrana prstov: So špeciálnou konštrukciou podpery na ochranu prstov a prevenciu skĺznutia, na varenie a prípravu surovín s úplnou istotou a bez starostí.
  • Dokonale vyvážené: Krájanie a sekanie ešte nikdy nebolo také jednoduché. Masívna kovaná oceľová podpera zaisťuje dokonalú rovnováhu noža v ruke, pre mimoriadne pohodlie a precízne použitie.
  • Ergonomická rukoväť: Vyrobená z nehrdzavejúcej ocele WMF Cromargan®: typu 18/10 a v súlade s naším princípom čistej elegancie. Rukoväť sa vyznačuje vylepšenou ergonómiou a veľmi pohodlným úchopom na jednoduché krájanie a sekanie.
  • Vyrobené v Nemecku: Majstrovstvá nemeckého remesla, ručne kované v nemeckom Hayingene podľa najvyšších noriem kvality.
  • 30-ročná záruka**: Objavte neobmedzenú ostrosť podporenú našou 30-ročnou zárukou na nože WMF Ultimate.

*Pri bežnom domácom použití v súlade s návodom na použitie a európskou technickou normou pre skúšky DIN EN ISO 8442-5 typu A pre zachovanie ostria.

**Výluka zo záruky: Záruka sa udeľuje iba na bežné domáce použitie v súlade s návodom na použitie.

noz-santoku-ultimate-18-5-cm-www.wmfsk.sk-1.jpg

noz-santoku-ultimate-18-5-cm-www.wmfsk.sk-2.jpg

noz-santoku-ultimate-18-5-cm-www.wmfsk.sk-3.jpg

noz-santoku-ultimate-18-5-cm-www.wmfsk.sk-4.jpg

noz-santoku-ultimate-black-18-5-cm-www.wmfsk.sk-5.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1891946612
EAN 4000530738790
Značka WMF
Farba čierna, nerez
Rad Ultimate Black
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x nôž Santoku 18,5 cm
Hlavný materiál špeciálna kovaná oceľ
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko
Extra záruka 30 rokov

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko