Plne automatický kávovar WMF Perfection 860L

V spoločnosti WMF nás spája nadšenie pre sprístupňovanie dokonalosti - vďaka možnosti jednoduchého prispôsobenia do najmenších detailov. Plne automatický kávovar WMF bol takisto navrhnutý v súlade s touto víziou. Ponúka dokonalé výsledky optimálne prispôsobené vašej chuti, a to každý deň a v každej šálke. Pôžitok z kávy vďaka nesmierne intuitívnemu dotykovému displeju, ktorý očarí neprekonateľnou jednoduchosťou. TECHNOLÓGIA WMF DOUBLE-THERMOBLOCK zabezpečuje pri každom použití intenzívne a aromatické výsledky pri dokonalej teplote servírovania. Vyberte si zo 17 prednastavených nápojov a pripravte si dokonalú šálku kávy pomocou množstva prispôsobiteľných nastavení a profilov, ktoré si môžete prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho dotykového rozhrania jednoducho uložiť na budúce použitie. Všetky vaše obľúbené nápoje na dosah ruky: cappuccino, latté macchiato, americano a mnoho ďalších. Vďaka množstvu integrovaných inteligentných funkcií vrátane dvoch samočistiacich programov, dokonalej mliečnej pene a ďalším funkciám si môžete dopriať bezkonkurenčný pôžitok z doma pripravenej kávy, ktorá chutí ako od baristu.

2 ks na sklade

1 799,00 € 1 499,17 € bez DPH
Ak si chcete kúpiť, budete presmerovaní na oficiálny eshop WMF na adrese HomeAndCook.sk.

Varianty produktu

Popis produktu

Pôžitok z kávy pre všetky vaše zmysly

Prispôsobte a uložte si ideálne nastavenia prípravy kávy, nápojov na báze espressa a kávových nápojov s mliekom. Každý aspekt je dokonale prispôsobený vašej chuti, takže pôžitok z prípravy kávy nadobúda nový rozmer.

Intuitívne ovládanie

Pokročilá technológia vám umožňuje úplné ovládanie pomocou nesmierne intuitívneho dotykového displeja, ktorý sa ľahko používa.

Najvyššia kvalita kávy

Intenzívna chuť a aróma kávy vďaka TECHNOLÓGII WMF DOUBLE-THERMOBLOCK a 5-stupňovému kónickému mlynčeku z nehrdzavejúcej ocele, ktorý pri každom použití zabezpečuje dokonalé a konzistentné mletie.

Výnimočná mliečna pena

Dokonalá pena na krémové cappuccino, macchiato a mnoho ďalších nápojov, s optimálnou konzistenciou a výnimočným našľahaním mlieka - a to dokonca aj v prípade sójovej a orechovej alternatívy - v súlade s profesionálnymi štandardmi kvality.

Praktické použitie spredu

Premyslený dizajn zahrnuje nádrž na vodu a zásobník na kávové usadeniny, ktoré sú jednoducho prístupné z prednej časti prístroja, vďaka čomu je príprava kávy pri každom použití jednoduchá a intuitívna.

Čistenie bez námahy

V záujme dlhodobého výkonu, výnimočnej hygieny a optimálnej praktickosti možno výrobok čistiť bez námahy, a to vďaka samočistiacej sparovacej jednotke, samočistiacemu systému na mlieko a vyberateľným dielom, ktoré sú vhodné do umývačky.

Jedinečná ponuka nápojov

Vyberte si zo 17 prednastavených nápojov: doppio/dvojité espresso, americano, cappuccino, latte macchiato, café latte, cafe au lait, espresso macchiato, našľahané mlieko, čierny čaj a ďalšie.

Sofistikovaný dizajn

Prvotriedny materiál WMF CROMARGAN®: Povrch z nehrdzavejúcej ocele 18/10 s pôsobivými čiernymi akcentmi - s úpravou proti odtlačkom prstov a v elegantnom dizajne - prispieva k modernému vzhľadu prístroja, ktorý bude každý obdivovať.

Pôsobivá aróma

Dokonalé výsledky, rýchla príprava lahodného espressa a jednoduché našľahanie mlieka - s optimalizovanou prípravou kávy, vďaka ktorej pri každom použití docielite šálku plnú chuti.

Harmonický zvuk

Vďaka zabudovaným tlmiacim prvkom je zvuk jemnejší, takže k skvelému dojmu z používania výrobku prispieva aj príjemná hlasitosť pri mletí a výrobe kávy.

Dokonalá individualizácia

Vďaka 17 prednastaveným možnostiam a 10 nastaviteľným profilom a bohatej ponuke úprav nastavení.

Certifikované TÜV

Plne automatické kávovary radov WMF Perfection 800L a 700 boli nezávislým certifikačným inštitútom TÜV Rheinland certifikované rozsiahlymi testami preukazujúcimi mimoriadnu úroveň mikrobiologickej hygieny.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu CP853D15
EAN 3016661165924
Značka WMF
Farba nerez, čierna
Rad WMF Perfection
Šírka (cm) 28.5
Výška (cm) 39.5
Dĺžka (cm) 48.0
Kapacita (g) 250 g (zásobník na kávové zrná)
Kapacita (l) 2 l (nádržka na vodu)
Čistá hmotnosť (kg) 14.2
Hrubá hmotnosť (kg) 17
Vyrobené v Francúzsko
Obsah balenia 1x kávovar, 1x sklenená nádoba, 1x štartovacia sada (2 čistiace tablety, 1 vrecko s odvápňovacím prípravkom, lyžička na mletú kávu, kefa na čistenie trubíc, 2 prúžky na testovanie tvrdosti vody)

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko