Plne automatický kávovar WMF Perfection 890L

V spoločnosti WMF nás spája nadšenie pre sprístupňovanie dokonalosti - vďaka možnosti jednoduchého prispôsobenia do najmenších detailov. Plne automatický kávovar WMF bol takisto navrhnutý v súlade s touto víziou. Ponúka dokonalé výsledky optimálne prispôsobené vašej chuti, a to každý deň a v každej šálke. Pôžitok z kávy vďaka nesmierne intuitívnemu dotykovému displeju, ktorý očarí neprekonateľnou jednoduchosťou. TECHNOLÓGIA WMF DOUBLE-THERMOBLOCK zabezpečuje pri každom použití intenzívne a aromatické výsledky pri dokonalej teplote servírovania. Vyberte si z 18 prednastavených nápojov a pripravte si dokonalú šálku pomocou množstva prispôsobiteľných nastavení a profilov, ktoré si môžete prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho dotykového rozhrania jednoducho uložiť na budúce použitie. Všetky vaše obľúbené nápoje na dosah ruky: cappuccino, latté macchiato, americano a mnoho ďalších. Vďaka množstvu integrovaných inteligentných funkcií vrátane dvoch samočistiacich programov, dokonalej mliečnej pene a ďalším funkciám si môžete dopriať bezkonkurenčný pôžitok z doma pripravenej kávy, ktorá chutí ako od baristu.

3 ks na sklade

1 599,00 €1 999,20 € 1 332,50 € bez DPH
Ak si chcete kúpiť, budete presmerovaní na oficiálny eshop WMF na adrese HomeAndCook.sk.

Varianty produktu

Popis produktu

Pôžitok z kávy pre všetky vaše zmysly

Prispôsobte a uložte si ideálne nastavenia prípravy kávy, nápojov na báze espressa a kávových nápojov s mliekom. Každý aspekt je dokonale prispôsobený vašej chuti, takže pôžitok z prípravy kávy nadobúda nový rozmer.

Intuitívne ovládanie

Pokročilá technológia vám umožňuje úplné ovládanie pomocou nesmierne intuitívneho dotykového displeja, ktorý sa ľahko používa.

Najvyššia kvalita kávy

Intenzívna chuť a aróma kávy vďaka TECHNOLÓGII WMF DOUBLE-THERMOBLOCK a 5-stupňovému kónickému mlynčeku z nehrdzavejúcej ocele, ktorý pri každom použití zabezpečuje dokonalé a konzistentné mletie.

Výnimočná mliečna pena

Dokonalá pena na krémové cappuccino, macchiato a mnoho ďalších nápojov, s optimálnou konzistenciou a výnimočným našľahaním mlieka - a to dokonca aj v prípade sójovej a orechovej alternatívy - v súlade s profesionálnymi štandardmi kvality.

Praktické použitie spredu

Premyslený dizajn zahrnuje nádrž na vodu a zásobník na kávové usadeniny, ktoré sú jednoducho prístupné z prednej časti prístroja, vďaka čomu je príprava kávy pri každom použití jednoduchá a intuitívna.

Čistenie bez námahy

V záujme dlhodobého výkonu, výnimočnej hygieny a optimálnej praktickosti možno výrobok čistiť bez námahy, a to vďaka samočistiacej sparovacej jednotke, samočistiacemu systému na mlieko a vyberateľným dielom, ktoré sú vhodné do umývačky.

Jedinečná ponuka nápojov

Vyberte si z 18 prednastavených nápojov: doppio/dvojité espresso, americano, ranná káva, cappuccino, latte macchiato, café latte, cafe au lait, espresso macchiato, našľahané mlieko, čierny čaj a ďalšie.

Sofistikovaný dizajn

Prvotriedny materiál WMF CROMARGAN®: Povrch z nehrdzavejúcej ocele 18/10 s pôsobivými čiernymi akcentmi - s úpravou proti odtlačkom prstov a v elegantnom dizajne - prispieva k modernému vzhľadu prístroja, ktorý bude každý obdivovať.

Pôsobivá aróma

Dokonalé výsledky, rýchla príprava lahodného espressa a jednoduché našľahanie mlieka - s optimalizovanou prípravou kávy, vďaka ktorej pri každom použití docielite šálku plnú chuti.

Harmonický zvuk

Vďaka zabudovaným tlmiacim prvkom je zvuk jemnejší, takže k skvelému dojmu z používania výrobku prispieva aj príjemná hlasitosť pri mletí a výrobe kávy.

Dokonalá individualizácia

Vďaka 18 prednastaveným možnostiam a 16 nastaviteľným profilom a bohatej ponuke úprav nastavení.

Certifikované TÜV

Plne automatické kávovary radov WMF Perfection 800L a 700 boli nezávislým certifikačným inštitútom TÜV Rheinland certifikované rozsiahlymi testami preukazujúcimi mimoriadnu úroveň mikrobiologickej hygieny.

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-1.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-2.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-3.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-4.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-5.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-6.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-7.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-8.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-9.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-10.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-11.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-12.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-13.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-14.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-15.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-16.jpg

plne-automaticky-kavovar-wmf-perfection-890l-www.wmfsk.sk-17.png

Špecifikácia produktu

Číslo produktu CP855815
EAN 3016661165948
Značka WMF
Farba čierna
Rad WMF Perfection
Šírka (cm) 28.5
Výška (cm) 39.5
Dĺžka (cm) 48.0
Kapacita (g) 250 g (zásobník na kávové zrná)
Kapacita (l) 2 l (nádržka na vodu)
Čistá hmotnosť (kg) 14.2
Hrubá hmotnosť (kg) 17
Vyrobené v Francúzsko
Obsah balenia 1x kávovar, 1x sklenená nádoba, 1x štartovacia sada (2 čistiace tablety, 1 vrecko s odvápňovacím prípravkom, lyžička na mletú kávu, kefa na čistenie trubíc, 2 prúžky na testovanie tvrdosti vody)

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko