Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Termo izolačná kanvica Impulse medená 1l

Teplé alebo studené? Bez ohľadu na to, pri akej teplote dávate pitiu čaju prednosť: termo izolačné kanvice radu WMF Impulse sú spoľahlivým spoločníkom, pokiaľ ide o udržanie správnej teploty nápojov - po celé hodiny. Akonáhle kanvicu naplníte voňavým Earl Grey, bylinkovým alebo ovocným čajom, s objemom 1 liter vystačí na mnoho šálok. Pohodlné automatické uzatváranie umožňuje ovládanie jednou rukou a minimalizuje tak riziko rozliatia. Detaily vyrobené z vysoko kvalitného plastu, nehrdzavejúca oceľ Cromargan® a silikón robia kanvicu mimoriadne robustnú a zaisťujú jej dlhú životnosť. K dispozícii sú v niekoľkých farebných prevedeniach.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Termo izolačné kanvice radu Impulse zaručujú, že nápoje zostanú teplé alebo studené - bez ohľadu na vonkajšiu teplotu. Kvalitné sklenené izolačné jadro udržiava kávu pri teplote vyššej ako 70°C, a to aj po 12-tich hodinách. Úplne nepriepustný automatický skrutkový uzáver zaisťuje odlievanie bez kvapkania. Ocenený dizajn kombinuje moderný vzhľad s trendy farbami a kovovými akcentmi.
 
  • ThermaPro: izolačná funkcia, ktorá udržuje nápoje teplé alebo studené až 24 hodín.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10, kvalitný plast, silikón, sklo.
  • Čistenie: ručné umývanie. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0690666600
EAN 4000530694898
Značka WMF
Farba meděná
Rad Impulse
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x termo izolačná kanvica
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Sekundárny materiál sklo
Výška (cm) 23.4
Kapacita (l) 1
Návrhár Jan Christian Delfs
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie