WMF Fusiontec a Profi Resist dobývajú rúru.

Pekáče v niekoľkých veľkostiach, padnúce servírovacie podstavce z duba a pokrievky na mieru poskytujú základ pre nový modulárny systém v kolekcii riadu WMF. Pekáče sú súčasťou série WMF Fusiontec a Profi Resist, servírovacie podstavce a pokrievky možno použiť u oboch radov. Pekáče vynikajú extrémne vysokou odolnosťou a trvanlivosťou, účinne zabraňujú zachytávaniu potravín a sú vysoko tepelne odolné a multifunkčné.

Large-05_0230_5291_500.jpg

Pekáč s pokrievkou WMF Fusiontec

Krásne tvarovaný pekáč WMF Fusiontec zaujme rýchlou vodivosťou tepla, vysokou schopnosťou teplo rovnomerne rozdeliť a dlho udržať, vďaka čomu bez námahy spĺňa najnáročnejšie požiadavky profesionálnych kuchárov. Extrémna tepelná odolnosť až 450°C (bez pokrievky) znamená, že ho možno použiť aj na varnej doske alebo dokonca na grile. Pokrievka je vyrobená z tepelne odolného skla a prvotriedneho silikónu a odolá teplotám až do 200°C. 30-ročná záruka.*

05_0250_5290_100.jpg

Multifunkčný pekáč 3v1 WMF Fusiontec (Teppanyaki)

Japonský spôsob prípravy mäsa, rýb, zeleniny a morských plodov rýchlym a veľmi jednoduchým spôsobom si získava čoraz viac fanúšikov po celom svete. Teppanyaki pekáč je tepelne odolný až do 450°C a je vhodný pre použitie na varnej doske alebo na grile. 30-ročná záruka.*

05_0260_5291_100.jpg

MODULÁRNY SYSTÉM

Pekáč WMF FUSIONTEC s dreveným servírovacom podstavcom v dvoch veľkostiach

Vyrobený z prakticky nezničiteľného, ​​extrémne odolného materiálu WMF Fusiontec, ktorý vyniká vynikajúcou tepelnou vodivosťou a retenciou. Neporézny povrch, odolný proti poškriabaniu a oderu, sa ľahko čistí - v prípade potreby ho možno umývať v umývačke. Súčasťou balenia je servírovací podstavec z dubového dreva. K dispozícii vo veľkostiach M a L. 30-ročná záruka.*

05_0230_5291_100.jpg

 Pekáč Profi Resist v troch veľkostiach

Vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, doplnený vynikajúcim nepriľnavým povrchom PermaDur, ktorý je účinne chránený štruktúrou v tvare včelieho plástu, odolné proti poškriabaniu. Ergonomické hrany umožňujú bezpečnú manipuláciu aj s rukavicami. Dostupné vo veľkostiach S, M a L. Odolná kvalita s 5-ročnou zárukou.

17_5625_6411_100.jpg

Servírovací podstavec v dvoch veľkostiach

Ideálny podstavec pre pekáče WMF Fusiontec a Profi Resist vo veľkostiach M a L, ktorý pri stole elegantne kombinuje estetiku s praktickosťou. Vyrobené z odolného naolejovaného duba.

17_8028_4501_100.jpg

Pokrievka na pekáč 2v1 v dvoch veľkostiach

Vyrobená zo skla a silikónu so širokým protišmykovým povrchom. Vhodná pre všetky pekáče WMF Fusiontec a Profi Resist. S praktickou funkciou 2v1 pre najlepšie výsledky varenia a vzduchotesné skladovanie. Jednoduché a pohodlné čistenie v umývačke.

17_6426_7390_100.jpg

*30-ročná záruka je garantovaná na vnútorný a vonkajší Fusiontec materiál. Záruka sa vzťahuje len na správne používanie podľa podmienok. Detailnejšie ustanovenia o rozsahu záručného vyhlásenia a riadnom používaní nájdete v návode na použitie priloženom u výrobkov.

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko