Detský set Mimoni 4ks

Kalíšok na vajcia v dizajne Mimoň je perfektným doplnkom každých raňajok. S drzým úsmevom zabezpečí, aby sa vajíčko nevyklopylo, keď ho budete lyžičkou konzumovať zo škrupiny. Ale najprv ho musíte rozbiť. Pomocou pohyblivého kladivka udrite do škrupiny a škrupinu ukladajte do viečka. Ďalšia praktická vychytávka: Mimoň drží v ruke lyžičku z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, takže si môžete svoje vajcia vychutnať ihneď. Soľnička s koreničkou v dizajne Mimoň, ktoré sa ľahko plnia. Tancujú a kolíbajú sa na stole, ale nikdy nestratia rovnováhu a vždy sa vrátia do vzpriamenej pôvodnej polohy.

Varianty produktu

Popis produktu

Bavte sa učením, ako používať nože, vidličky a lyžice - viac ako 130 rokov skúseností sa prejavilo aj v detskom sortimente príborov, ktoré svojimi okúzľujúcimi vzormi vytvoria úsmev na každej tvári. Každá 4-dielna sada príborov pozostáva z detského noža, lyžice, lyžičky a vidličky. Veľkosť príborov je prispôsobená malým detským rukám a motorickým zručnostiam dieťaťa. Nože (3+) majú vrúbkovanú hranu pre deti. Okraj lyžice má zaoblené hrany a vidličky majú krátke, tupé hroty. Všetky detské príbory WMF sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10, vďaka čomu majú mimoriadne dlhú životnosť. K dispozícii sú aj 6-dielne sady s porcelánovou miskou a tanierikom. Každý kus má veselý dizajn, je vhodný do umývačky, odolný voči potravinovým kyselinám a neutrálne v chuti.

  • Mimoni - známa a populárna globálna frančíza, v ktorej dizajne sa vyrába nespočet výrobkov pre deti vo veku od 3 do 9 rokov. 
  • Vhodné pre deti od 3 rokov. 
  • Materiál: vysoko kvalitný plast.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

detsky-set-mimoni-3ks-copy-www.wmfsk.sk-1.jpg

detsky-set-mimoni-4ks-www.wmfsk.sk-2.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1286229990
EAN 4000530717122
Značka WMF
Množstvo v balení (ks) 4
Obsah balenia 1x kalíšok na vajcia, 1x lyžička, 2x soľnička/korenička
Rad Minions
Hlavný materiál plast
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár Universal Studios
Motívy Mimoni
Sekundárny materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko