Dotknite sa remeselného spracovania.

WMF Fusiontec je špeciálne jadro zo železnej ocele, ktoré je pevne spojené s prírodnými minerálmi a vytvára tak neoddeliteľný materiál. Unikátna zliatina Fusiontec, vyrobená v Nemecku, kombinuje najlepšie vlastnosti všetkých existujúcich materiálov riadu a spĺňa vaše kulinárske potreby po celú dobu životnosti. 30-ročná záruka.*

KVALITNÉ VLASTNOSTI

Revolučný materiál.

Ambiciózny odborníci z oblasti výskumu, vývoja produktov a výroby v južnom Nemecku v Riedlingen s vášňou pre remeselné umenie, odbornými znalosťami získanými z desaťročia skúseností a priekopníckym duchom vyvinuli nový materiál, ktorý kombinuje najdôležitejšie výhody všetkých známych materiálov riadu. Používa sa k tomu úplne nový postup: až 30 prírodných surovín, ako je kremeň a živca, je pri cca. 1300°C spojené so špeciálnym železo-oceľovým jadrom tak, aby sa vytvoril Fusiontec - najodolnejší materiál WMF riadu.

Čím je WMF Fusiontec tak jedinečný?

image.png

Riad vyrobený z WMF Fusiontec kombinuje rýchlosť medi, tepelnú retenciu liatiny, odolnosť skla proti poškriabaniu, nekorozívne vlastnosti nehrdzavejúcej ocele a rovnorodé výsledky varenia, ako má hliník. Výsledok: rýchly ohrev, vynikajúca distribúcia a uchovanie tepla pre úsporu energie pri varení a fantastické výsledky vyprážania a varenia. Extrémne tvrdý povrch je robustne spracovaný, odolný proti poškriabaniu a oderu, umožňuje varenie s nízkym obsahom tuku, je mimoriadne odolný a vhodný pre umývanie v umývačke riadu.

Pre všetky vaše kulinárske potreby. Vyrobené na celý život.

Štýlová estetika a krása, ktorá vydrží mnoho rokov - to je Fusiontec. Vynikajúce vlastnosti materiálu zaisťujú nielen vynikajúce výsledky varenia, ale aj výnimočnú robustnosť a trvanlivosť. WMF preto ponúka 30-ročnú záruku* na vnútorné a vonkajšie povrchy.

Fusiontec - kvalitný materiál, ktorý ponúka

/ Rýchlosť medi

/ Tepelnú retenciu liatiny

/ Odolnosť skla proti poškriabaniu

/ Nekorozívne vlastnosti nehrdzavejúcej ocele

/ Rovnorodé výsledky varení ako hliník

RIAD WMF FUSIONTEC

WMF ponúka široké portfólio produktov Fusiontec, od hrncov, panvíc a tlakových hrncov po panvicu wok, pekáče a teppanyaki pekáč. Či už pre praktickú, experimentálnu alebo medzinárodnú kuchyňu - pre varenie, smaženie, dusenie alebo pečenie: výrobky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a sú vhodné pre všetky typy varných dosiek - vrátane indukcie.

Hrnce WMF Fusiontec Functional

Absolútnou špičkou hrncov WMF Fusiontec Functional je jedinečná, tichá a funkčná pokrievka pre ľahké zlievania bez sitka. Kombinácia najpredávanejšie pokrievky a materiálu WMF Fusiontec poskytuje zákazníkovi vysokú funkčnosť a výhody tohto materiálu. Moderný a vkusný dizajn hrncov spĺňa najvyššie estetické požiadavky, v neposlednom rade vďaka čiernej a platinovej farbe.

05_1720_5290_100.jpg

Hrnce WMF Fusiontec Compact

Rad WMF FUSIONTEC Compact charakterizuje praktický stohovateľný dizajn, ktorý šetrí cenné miesto vo vašej kuchyni. Praktické hrnce sú k dostaniu v čiernej a červenej farbe.

05_1572_5290_100.jpg

Hrnce WMF Fusiontec Mineral

Hrnce radu WMF Fusiontec Mineral charakterizuje výnimočný dizajn s metalickými farbami inšpirovanými minerálmi, doplnené jemným kovovým vzhľadom. Vďaka svojmu výnimočnému dizajnu budú hrnca vyzerať skvele v každej kuchyni. Dostupné v niekoľkých farebných odtieňoch: čierna, platina, ružový kremeň a tmavá mosadz.

05_1469_5290_100.jpg

Panvice WMF Fusiontec Mineral

Materiál panvice WMF Fusiontec má vynikajúce vlastnosti, vďaka ktorým je extrémne odolný proti poškriabaniu a ideálny pre rýchle smaženie. Panvica disponuje vysoko kvalitnou nehradzavejúcou rukoväťou s tepelne odolným silikónovým puzdrom pre pohodlnú a bezpečnú manipuláciu. Každá panvica je vyrábaná v mnohých výrobných krokoch s veľkým dôrazom na detail, dôkladne testovaná a 100% vyrobená v Nemecku. Ľahko sa čistí, možno ju umývať v umývačke a je odolná proti korózii. K dostaniu v elegantnej čiernej a platinovej farbe.

05_2067_5291_100.jpg

Panvica Wok WMF Fusiontec Mineral

Vďaka rýchlej tepelnej vodivosti a rovnomernému rozloženiu tepla je tento jedinečný materiál ideálny aj pre výrobu tradičného čínskeho riadu. Pripraviť ázijské pochúťky horúcim a rýchlym smažením mäsa, morských plodov a zeleniny je rovnako jednoduché ako varenie mnohých ďalších pokrmov. Rukoväť je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Dostupná v čiernej farbe.

05_5377_5291_100.jpg

ŠPECIÁLNY RIAD WMF FUSIONTEC

Hrnce WMF Fusiontec Aromatic

Výnimočný dizajn a inovatívna technológia: to je rad WMF Fusiontec Aromatic. Nehrdzavejúca kondenzačná pokrievka pre ešte chutnejšie a jemnejšie pokrmy: kondenzačná pokrievka Aromatic uchováva až o 25% viac štiav vnútri hrnca a je najlepší vo svojej triede v rovnomernom rozložení kondenzátu na pokrme. (Na základe testov vykonaných externým laboratóriom, 2021.)

S rukoväťou z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je dutá a znižuje tak prenos tepla z hrnca na rukoväť. Všestranný riad, ktorý zvládne pri varení akúkoľvek výzvu.

05_1535_5290_100.jpg

Tlakový hrniec WMF Fusiontec Perfect Premium

Svojim moderným a výnimočným dizajnom dopĺňajú tlakové hrnce WMF Fusiontec portfólio tlakových hrncov od WMF. Vyrobené v Nemecku a v mnohých výrobných krokoch, takže ucítite každý detail lásky k spracovaniu a vysokým štandardom kvality tejto značky. Zdravé, rýchle, aromatické, všestranné a energeticky úsporné varenie ušetrí čas - v malých i veľkých domácnostiach. Tlakový hrniec WMF Fusiontec Perfect Premium má inovatívny otočný gombík all-in-one, dve predvoliteľné nastavenie varenia a funkciu automatického uvoľňovania pary. K dispozícii vo výraznej čiernej farbe a s objemom 6,5 litra.

05_2226_5290_100.jpg

*30-ročná záruka je garantovaná na vnútorný a vonkajší Fusiontec materiál. Záruka sa vzťahuje len na správne používanie podľa podmienok. Detailnejšie ustanovenia o rozsahu záručného vyhlásenia a riadnom používaní nájdete v návode na použitie priloženom u výrobkov.

Čítajte tiež: WMF Fusiontec a Profi Resist dobývajú rúru.

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko